NISZCZENIE / UTYLIZACJA DOKUMENTÓW

Wykonujemy niszczenie dokumentów w czwartej klasie tajności według normy DIN 32757. Oferowana przez nas utylizacja dokumentów wewnętrznych oraz ściśle tajnych i poufnych, zapewnia pozbycie się ważnych danych w bezpieczny sposób, który jest zgodny z polskim prawem. Uzyskane ścinki są niemożliwe do odtworzenia, a co za tym idzie, Twoja dokumentacja zostaje skutecznie zniszczona. Świadczymy usługę, jaką jest profesjonalne niszczenie dokumentów w wersji papierowej oraz na nośnikach elektronicznych. Utylizację możemy przeprowadzić u klienta w domu lub firmie, jak również odebrać dokumentację i zniszczyć ją w naszej siedzibie. Po wykonaniu zleconej nam usługi, wystawiamy certyfikat zniszczenia oraz zajmujemy się ekologiczną utylizacją otrzymanych odpadów, które od tej pory są wyłącznie makulaturą. Jako profesjonaliści, jesteśmy w stanie zagwarantować pełną poufność i szybką realizację zadania. Jeśli interesuje Cię niszczenie dokumentów przez zaufaną firmę, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy bezpieczne dla środowiska niszczenie dokumentów. Twoje dane pod pełną ochroną

W każdej rozwijającej się firmie, prędzej czy później zachodzi potrzeba pozbycia się ważnej dokumentacji, zawierającej poufne dane osobowe. Wyrzucając je do kosza ryzykujemy, że to, co powinno zostać zniszczone, trafi w niepowołane ręce. EKOSIMPOL zajmuje się trwałym i bezpowrotnym niszczeniem nośników papierowych i elektronicznych, zawierających istotne dane. Dysponujemy fachowym, nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam pracować bezpiecznie dla środowiska. Otrzymaną makulaturę oddajemy do papierni, gdzie jest ona przerabiana na czysty papier i tekturę.

Na terenie samej Warszawy działa niemal 300 tys. aktywnych firm. Większość z nich już korzysta ze specjalistycznej usługi, jaką jest niszczenie dokumentów powierzone profesjonalistom. Jednak duża część przedsiębiorców wciąż na własną rękę zajmuje się utylizacją nośników z danymi różnego rodzaju. Chcielibyśmy to zmienić! Zaczynamy od stolicy, która naszym zdaniem powinna być przykładem dla innych miast. Tak się składa, że Warszawa stanowi główny obszar naszego działania, dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz się pozbyć ważnej dokumentacji bezpieczną drogą, zadzwoń! Przedstawimy Ci przystępny cennik oraz znajdziemy optymalne rozwiązanie, dopasowane do Twojej działalności. Gwarantujemy, że utylizacja dokumentów zostanie przez nas wykonana tanio, żeby cena nie zniechęciła Cię do regularnego korzystania z usługi niszczenia dokumentacji. Zapraszamy!